PROFILE I AKCESORIA DO POLIWĘGLANU

PROFILE I AKCESORIA DO POLIWĘGLANU

Wszystkie profile charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami i parametrami, które decydują o ich uniwersalnym charakterze oraz funkcjonalności. Odpowiedni montaż oraz odpowiednie akcesoria gwarantują wieloletnie użytkowanie płyt z poliwęglanu komorowego bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Akcesoria niezbędne do poprawnego montażu płyt z poliwęglanu są równie istotne jak sama płyta. Zastosowanie odpowiednich profili połączeniowych i zamykających oraz taśm zamykających i zabezpieczających komory płyt gwarantuje utrzymanie czystości i estetyki wykonanego zadaszenia lub ściany.

Taśmy pełne i paroprzepuszczalne są obowiązkowym elementem poprawnie wykonanego zadaszenia i ściany z płyt komorowych z poliwęglanu. Wykonane są z użyciem odpowiednich mem.b.ran umożliwiających odprowadzenie skroplin kondensatu pary wodnej oraz zabezpieczenie komór przed dostawaniem się kurzu, owadów oraz niepożądanych zabrudzeń.

Zastosowanie

Profile stosuje się do:

  • montażu płyt z poliwęglanu na fasadach
  • montażu płyt z poliwęglanu na zadaszeniach

Wszystkie profile charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami i parametrami, które decydują o ich uniwersalnym charakterze oraz funkcjonalności. Odpowiedni montaż oraz odpowiednie akcesoria gwarantują wieloletnie użytkowanie płyt z poliwęglanu komorowego bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Akcesoria niezbędne do poprawnego montażu płyt z poliwęglanu są równie istotne jak sama płyta. Zastosowanie odpowiednich profili połączeniowych i zamykających oraz taśm zamykających i zabezpieczających komory płyt gwarantuje utrzymanie czystości i estetyki wykonanego zadaszenia lub ściany. Taśmy pełne i paroprzepuszczalne są obowiązkowym elementem poprawnie wykonanego zadaszenia i ściany z płyt komorowych z poliwęglanu. Wykonane są z użyciem odpowiednich mem.b.ran umożliwiających odprowadzenie skroplin kondensatu pary wodnej oraz zabezpieczenie komór przed dostawaniem się kurzu, owadów oraz niepożądanych zabrudzeń.

Zastosowanie

Profile stosuje się do:
  • montażu płyt z poliwęglanu na fasadach
  • montażu płyt z poliwęglanu na zadaszeniach

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów takich jak integracja treści, usług zewnętrznych i elementów stron trzecich, analiza/pomiary statystyczne, spersonalizowanie reklam oraz integracja mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane do podmiotów trzecich i przez nie przetwarzane.