SPONSORING

Image
Image

SPONSORING

Plastics wspiera finansowo wiele cennych inicjatyw. Nasze hasło to BIZNES SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY.
Prowadzimy sponsoring cennych inicjatyw w kraju ale również za granicą. PLASTICS inicjuje i wspiera liczne projekty kulturalne, sportowe, historyczne i charytatywne. 

W okresie ostatniej dekady zrealizowaliśmy blisko 100 projektów społecznych, których byliśmy inicjatorem bądź uczestnikiem. Bierzemy udział w renowacji polskich miejsc pamięci, opiekujemy się dziedzictwem narodowym Rzeczypospolitej, popularyzujemy dorobek wybitnych Polaków oraz wiedzę o ich życiu i działalności, wspieramy logistycznie Akcję „Pomoc Polakom na Wschodzie” i transporty polskiej pomocy humanitarnej. 

CO I KOGO WSPIERAMY

Plastics w: Ukrainie, Mołdawii, Gruzji

Do flagowych projektów wspieranych przez Plastics Group promujących dziedzictwo historyczne i dobre imię współczesnej Polski i Polaków należą:
(zobacz prezentację...)

Ukraina: Kaplica Wojska Polskiego w Zborowie (2015-2016), kwatera żołnierzy Wojska Polskiego w Łopatynie (2015-2017), Pomnik Bohaterów Powstania Styczniowego w Iwnicy (2016), polska ekspozycja w Twierdzy Kijowskiej (2017), obserwatorium astronomiczno-meteorologiczne im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i polsko-ukraińska stanica ratownictwa górskiego na szczycie Pop Iwan w Karpatach Wschodnich, ulica Jana Pawła II w Kijowie, Memoriał Męczenników XX wieku za wiarę w Tywrowie, Centrum Św. Marcina de Porres w Fastowie;

Mołdawia: pomniki Jana Pawła II (2016) i Adama Mickiewicza (2021) w Kiszyniowie, polskie cmentarze w Kiszyniowie i Raszkowie, szkolne pracownie informatyczne w Wiśniówce (2017), Śłobodzie Raszkowskiej (2017), Raszkowie (2018);

Gruzja: aleja Marszałka Jófefa Piłsudskiego w Tbilisi (2017), wystawy towarzyszące spotkaniom Polsko-Gruzińskiej Komisji Historyków, Szkoła Polska im. Królowej Jadwigi w Tbilisi.

Zamknij
Ustawienie
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Polityka prywatność / RODO
Analityka
Google Analytics
skrypty mierzące oglądalność w witrynie
Accept
Decline
Marketing
Facebook
Piksel Facebook. Dostosowuje reklamy do Twoich zainteresowań.
Accept
Decline
Google ads
Skrypt Google Ads. Dostosowuje reklamy do Twoich zainteresowań.
Accept
Decline
Funkcjonalne
skrypty niezbędne do funkcjonowania strony internetowej
Hotjar
Accept
Decline