Dni Otwarte Plastics Group W Sosnowcu

news

Zarząd i Pracownicy Firmy Plastics Group maja zaszczyt zaprosić na DNI OTWARTE PLASTICS GROUP W SOSNOWCU.

Car Wrapping warsztaty Olsztyn - podziękowania

Szkolenie Car Wrapping zakończone.

"Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów Car wrapping, które odbyły się w oddziale Plastics Group Olsztyn.

Nowe folie wylewane do druku oraz laminaty

newsNowe folie firmy Fedrigoni zostały wprowadzone do oferty Plastics Group.

Nowe produkty to białe, błyszczące folie z klejem trwałym. Ri-Jet AirFlow oraz Ri-Jet Slide&Tack. Materiały przeznaczone do aplikacji na nieregularnych powierzchniach, pofałdowanych, idealnie sprawdzają się do wyklejania grafik na samochodach. Dzięki wysokiej jakości i łatwości aplikacji, ta folia stanie się niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów z branży poligraficznej, auto-detailingu oraz reklamowej.

Kompatybilnym produktem do powyższych folii to laminat wylewany PCV Ri-Lam, z błyszczącym wykończeniem, chroniący przed działaniem promieni UV. Laminat zapewnia doskonałą trwałość kolorów oraz ale również chroni powierzchnie przed szkodliwym działaniem promieni UV,

 

Nowość: Spieki Kwarcowe w sprzedaży

newsNowość od Mirage.it: Eleganckie i Trwałe Spieki Kwarcowe Dla Twojego Projektu.

Spieki kwarcowe Mirage.it, w ofercie Plastics Group. Nowe produkty łączą w sobie elegancję i wytrzymałość, zapewniając klientom doskonałe rozwiązanie do ich projektów budowlanych i aranżacyjnych.

Spieki kwarcowe marki Mirage.it wyróżniają się nie tylko wyjątkową estetyką, ale także doskonałą trwałością. Wykonane z naturalnego kwarcu i żywic poliestrowych, te płyty charakteryzują się odpornością na zarysowania, plamy oraz działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że są idealnym wyborem do zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych aplikacji.

Dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów, spieki kwarcowe marki Mirage.it pozwalają na nieograniczone możliwości projektowania, umożliwiając klientom wyrażenie swojej indywidualności i tworzenie unikalnych przestrzeni.

Spieki kwarcowe marki Mirage.it są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży. Dla dalszych informacji i zamówień prosimy o kontakt z naszymi oddziałami obsługi klienta.