Folie ploterowe serii Platinum

newsRI-Mark PLATINUM w Plastics. Są to polimerowe, ultraplastyczne folie winylowe.

Nowa seria zyskała już pozytywne opinie profesjonalnych aplikatorów, którzy z aprobatą przyjmują możliwość wyklejania metodą na sucho i mokro, na różnych podłożach.

Najnowsza Seria RI-Mark cechuje się najwyższą „platynową” jakością zarówno z nazwy, jak i w rzeczywistości. Cała gama kolorystyczna – 72 kolory - zgodne z REACH i RoHS, są gotowe stanąć na wysokości zadania  do przekazywania każdej treści reklamowej w sposób najbardziej efektywny. Seria RI-Mark PLATINUM jest odporna na promieniowanie UV, wykazuje w zastosowaniach zewnętrznych trwałość do 10 lat, bez ryzyka zmiany czy utraty koloru i jednocześnie zapewniając intensywność. Materiały  RI-Mark PLATINUM posiadają wysokiej jakości klej akrylowy na bazie rozpuszczalnika, który zapewnia doskonałą stabilność wymiarową.

Plotery tnące podczas pracy mogą w pełni polegać na jakości materiałów serii RI-Mark PLATINUM. Doskonałe parametry techniczne folii zarówno pod względem przyczepności do podłoża wraz z trwałością materiału, daje perspektywy wszechstronnego zastosowania. Co więcej, wysoka podatność i elastyczność powierzchni o grubości 65 µm zapewnia doskonały rezultat zarówno na płaskich jak i nierównych czy zakrzywionych powierzchniach.

Pod względem walorów użytkowych seria RI-Mark PLATINUM umożliwia precyzyjne cięcie a łatwe odklejanie papieru podkładowego jest możliwe dzięki zastosowaniu silikonowego wykończenia. Białe i czarne folie są również dostępne w wersji z klejami kanalikowymi, co zapewnia jeszcze łatwiejsze i szybsze wyklejanie.

Zobacz cennik z foliami...