ISO i CSR

Image

Certyfiakt ISO

ISO i CSR

System zarządzania ISO

Miło nam poinformować wszystkich naszych Kontrahentów, że pod koniec 2016 roku firma Plastics Group jako jedna z pierwszych firm w branży odnowiła certyfikat PRS S.A. za zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2015.
 
Auditorzy jednostki certyfikującej PRS S.A pracowali przez dwa dni w kilku naszych oddziałach aby na koniec auditu przyznać, że nasza firma funkcjonuje zgodnie z nową wersją normy.
 
Podczas audytu dostrzeżono mocne strony naszej firmy takie jak:
 
  • obsługa klienta potwierdzona ocenami relacji pomiędzy kontrahentami i organizacją
  • doradztwo techniczne i świadomość dotycząca oferowanych produktów
  • ciągłe doskonalenie infrastruktury pod kątem szybkości działania i bezpieczeństwa
Nowa norma zwraca szczególną uwagę na tzw. kontekst organizacji czyli otoczenie firmy w której funkcjonuje. Ważnym aspektem jest też ocena ryzyka procesów, którą nasza firma przeprowadza aby doskonalić swoją działalność w każdym aspekcie, szczególnie w relacjach z Klientami. 
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Cyklicznie prowadzimy akcję „Pomocy potrzebującym” angażując się w działania o charakterze społecznej odpowiedzialności biznesu dokładając starań, aby pomagać mądrze przekazując dary rzeczowe na rzecz potrzebujących domów dziecka. CSR to nie tylko działania dobroczynne, ale przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie biznesu, zgodne z zasadami rozwoju lokalnego rynku pracy, prorozwojowych inwestycji w infrastrukturę, wdrażania nowoczesnych technologii, szerzenie odpowiedzialnych praktyk biznesowych i dbałości o środowisko naturalne na poziomie codziennej eksploatacji jak i długoterminowych decyzji strategicznych. Wspieramy także młodych sportowców krzewiąc tym samym rozwój kultury współzawodnictwa.

Zamknij
Ustawienie
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Polityka prywatność / RODO
Analityka
Google Analytics
skrypty mierzące oglądalność w witrynie
Accept
Decline
Marketing
Facebook
Piksel Facebook. Dostosowuje reklamy do Twoich zainteresowań.
Accept
Decline
Google ads
Skrypt Google Ads. Dostosowuje reklamy do Twoich zainteresowań.
Accept
Decline
Funkcjonalne
skrypty niezbędne do funkcjonowania strony internetowej
Hotjar
Accept
Decline